Badanie i leczenie dzieci w Lublinie – Podziękowania od małych pacjentów

Podziękowania dla lekarza pediatry

Zachęcam do obejrzenia zdjęć przedstawiających prace plastyczne wykonane dla mnie przez małych Pacjentów. Stanowią one dowód wdzięczności i są nagrodą za zaangażowanie, z jakim podchodzę do Pacjentów.

W mojej praktyce pediatrycznej ogromny nacisk kładę na profilaktykę i leczenie zachowawcze, dzięki czemu moi pacjenci mogą uniknąć w przyszłości wielu poważnych schorzeń i powikłań.

 

Porady pediatryczne

Moją misją jest udzielanie pomocy medycznej małym i dużym Pacjentom. Zgłaszającym się do mnie chorym oferuję kompleksową opiekę medyczną. Oprócz leczenia, udzielam wyczerpujących konsultacji podczas wizyt w gabinecie lekarskim, wizyt domowych oraz telefonicznie. W nagłych wypadkach, zapewniam leczenie całodobowe. Troska o zdrowie Pacjentów jest podstawą mojej działalności oraz motorem działania. Świadomość niesienia pomocy lekarskiej tym, którzy tego oczekują jest niejako gratyfikacją wieloletniej nauki oraz zdobywania doświadczenia.

Wdzięczność moich pacjentów jest dla mnie największą nagrodą.

Dzięki wieloletniemu doświadczeniu i zdobytej wiedzy, skutecznie zajmuję się leczeniem chorób dziecięcych. Świadczę usługi medyczne z zakresu leczenia dolegliwości układu pokarmowego oraz układu moczowego, a także układu pokarmowego i innych. Ponadto konsultuję dzieci przed planowanym szczepieniem.

Świetnie rozumiem, jak traumatycznym przeżyciem może być dla dziecka wizyta u lekarza. Dzięki uśmiechowi i odpowiedniemu podejściu, dzieci nie boją się tak mojej osoby, dlatego łatwiej też jest mi przeprowadzić wywiad i zbadać pacjenta.

Jesteśmy na Facebook
Facebook