Lekarz pediatra z Lublina prowadzący wizyty domowe – Kontakt

Do mojego gabinetu lekarskiego zapraszam małych i dużych pacjentów wraz z ich rodzicami lub opiekunami. Postawienie właściwej diagnozy oraz wybór najlepszej metody leczenia pozwolą odzyskać zdrowie i radość każdemu dziecku i osobie dorosłej. Jeżeli to możliwe, zawsze staram się prowadzić nieinwazyjne leczenie zachowawcze, w trosce o zdrowie i komfort moich pacjentów.

Przeprowadzam dokładny wywiad z pacjentem lub opiekunem małego dziecka. Dokładnie badam małego i dużego Pacjenta. Leczę choroby układu oddechowego, moczowego, przewodu pokarmowego i inne. Udzielam także konsultacji pediatrycznych i ogólnomedycznych w zakresie prawidłowego rozwoju małego i dużego Pacjenta. Pamiętajmy o tym, że właściwa profilaktyka pozwala uchronić dziecko i osobę dorosłą przed wieloma chorobami i dolegliwościami. W nagłych przypadkach jestem do dyspozycji  w dni powszednie i święta. Zapraszam.

Prowadzona przeze mnie Specjalistyczna Praktyka Lekarska znajduje się w Lublinie. Po telefonicznym ustaleniu terminu, wykonuję także wizyty domowe.

Lekarz pediatra Dr med. Artur Luty

Adres:
Adres  Willowa 16a (Sławinek 78), 20-819 Lublin

Telefon:
Telefon  +48 601 372 655

Social media:

Facebook  facebook

 

Mapa

W celu zapewnienia maksymalnej wygody użytkowników przy korzystaniu z witryny ta strona stosuje pliki cookies.
Kliknij 'Zgadzam się', aby ta informacja nie wyświetlała się więcej.