Lekarz pediatra z Lublina prowadzący wizyty domowe – Kontakt

Do mojego gabinetu lekarskiego zapraszam małych i dużych pacjentów wraz z ich rodzicami lub opiekunami. Postawienie właściwej diagnozy oraz wybór najlepszej metody leczenia pozwolą odzyskać zdrowie i radość każdemu dziecku i osobie dorosłej. Jeżeli to możliwe, zawsze staram się prowadzić nieinwazyjne leczenie zachowawcze, w trosce o zdrowie i komfort moich pacjentów.

Przeprowadzam dokładny wywiad z pacjentem lub opiekunem małego dziecka. Dokładnie badam małego i dużego Pacjenta – jest to badanie fizykalne. Leczę choroby układu oddechowego, moczowego, przewodu pokarmowego i inne. Udzielam także także konsultacji pediatrycznych i ogólnomedycznych w zakresie prawidłowego rozwoju małego i dużego pacjenta. Pamiętajmy o tym, że właściwa profilaktyka pozwala uchronić dziecko i osobę dorosłą przed wieloma chorobami i dolegliwościami. W nagłych przypadkach jestem do dyspozycji przez całą dobę, w dni powszednie i święta. Zapraszam.

Prowadzona przeze mnie Specjalistyczna Praktyka Lekarska znajduje się w Lublinie. Po telefonicznym ustaleniu terminu, wykonuję także wizyty domowe.

Lekarz pediatra Dr med. Artur Luty

Willowa 16a 20-819 Lublin
Telefon: 601 372 655
E-mail: arturluty@hotmail.com

Skontaktuj się z nami przy pomocy formularza

Formularz kontaktowy

Znajdź nas na mapie

Pokaż na większej mapie
Jesteśmy na Facebook
Facebook