Ambulatoryjne leczenie dzieci u pediatrów w Lublinie – Galeria

Gabinet pediatryczny w Lublinie

Poniższa galeria zawiera zdjęcia przedstawiające budynek prowadzonej przeze mnie Specjalistycznej Praktyki Lekarskiej oraz wnętrze mojego gabinetu lekarskiego. Tutaj mogą Państwo także zapoznać się z przyznanymi mi dyplomami i dowodami uznania.

Lekarz dziecięcy

Moje zaangażowanie oraz życzliwe podejście do Pacjenta zostały docenione, co potwierdzają liczne dyplomy, wyróżnienia i podziękowania od małych Pacjentów.

Nie ukrywam jednak, że najlepszą nagrodą jest uśmiech mojego zdrowego pacjenta. Zapraszam do prowadzonej przeze mnie Praktyki Lekarskiej nie tylko dzieci wraz z rodzicami, ale także dorosłych, którzy potrzebują konsultacji lekarskich. Zapewniam kompleksowe leczenie układu oddechowego,  układu pokarmowego, a także układu moczowego. Przeprowadzam badania dzieci przed szczepieniem, ambulatoryjne leczenie dzieci oraz lekarskie konsultacje telefoniczne. Jeżeli jest taka możliwość, staram się prowadzić leczenie bez antybiotyków.

Zachęcam do obejrzenia galerii, w której umieściłem zdjęcia prac najmłodszych pacjentów, którym udzielałem konsultacji lekarskich i pomogłem im wrócić do zdrowia.

Jesteśmy na Facebook
Facebook